Gry kompetencyjne są dostępne w ATS eRecruiter

Competence Game w ATS eRecruiter - zobacz, jakie to proste!

Korzystasz z systemu ATS? Sprawdź możliwość wykorzystania gier kompetencyjnych w rekrutacji!

Dzięki współpracy Competence Game z ATS eRecruiter, dostęp do gier kompetencyjnych stał się jeszcze prostszy. Od teraz możliwe jest uruchamianie w ATS projektów rekrutacyjnych, w których kompetencje kandydatów zostaną zmierzone grami Competence Game.

Cały proces jest zautomatyzowany. Kandydat, gdy znajdzie się na określonym etapie rekrutacji, automatycznie otrzyma zaproszenie do udziału w wybranych wcześniej grach. Tuż po ukończeniu gry, będzie miał dostęp do opisowej informacji zwrotnej. Do rekruterów trafi z kolei znacznie obszerniejszy raport, obejmujące także wyniki numeryczne.

Obejrzyj film i dowiedz się więcej o tym, na czym polega integracja Competence Game z eRecruiter:

Zastosowanie Competence Game w rekrutacji daje możliwość rzetelnego i łatwego porównania kompetencji kandydatów.
Jeśli korzystasz z ATS, teraz jest to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Jak możesz wykorzystać gry kompetencyjne w rekrutacji?

Competence Game to gry kompetencyjne, czyli gry komputerowe służące do pomiaru kompetencji.

Jak to działa? Kompetencje mierzymy w sposób behawioralny. Oznacza to, że przedmiotem oceny jest zachowanie kandydata, a nie jego deklaracje. Jest to możliwe dzięki algorytmowi, który obserwuje kandydata podczas rozgrywki. Różne decyzje i zachowania są notowane, a na ich podstawie generowany jest raport o kompetencjach.

Taki sposób pomiaru kompetencji ma szeroki wachlarz zastosowań. Możemy wyszukać prawdziwe diamenty spośród kandydatów na stażystów, których CV zazwyczaj jest dość krótkie. Z drugiej strony, możemy ocenić kompetencje miękkie specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje czy doświadczenie.

Korzyści z integracji projektów w systemie eRecruiter z Competence Game

Competence Game jest zintegrowane z systemem eRecruiter. Oznacza to, że:

 • Zaproszenia do gry są automatycznie wysyłane do osób na wybranym etapie rekrutacji.
 • Masz łatwy dostęp do wyników badania w ATS eRecruiter.
 • Wyniki badania możesz umieścić w karcie kandydata.
 • Kandydat otrzyma automatycznie informację zwrotną o poziomie swoich kompetencji. Ta wiedza to dla niego wartość sama w sobie.

Ogólne informacje – opis procesu od początku do końca

Zintegrowanie Twoich projektów w systemie eRecruiter z Competence Game jest bardzo proste. Wybierasz, na którym etapie rekrutacji kandydaci mają otrzymać zaproszenie do gry. Kiedy już zagrają, informacje o ich kompetencjach będą dostępne z poziomu platformy eRecruiter.

Poniżej znajdziesz dokładniejszą instrukcję wykorzystania Competence Game w projektach eRecruiter.

Krok po kroku – odpalanie projektu

 1. Pobieranie tokena

Aby zintegrować swoje konto eRecruiter z Competence Game, na stronie eRecruiter wybierz kolejno Ustawienia -> Integracja z eRecruiter -> Partnerzy. Możesz też kliknąć w ten link.

Kliknij “Aktywuj”, by uzyskać indywidualny token.

 1. Wysyłanie tokena do Competence Game

By rozpocząć korzystanie z gier kompetencyjnych, skontaktuj się z obsługą klienta Competence Game lub z jednym z Certyfikowanych Partnerów i przekaż im wygenerowany token. Wprowadzą Cię oni w świat gier kompetencyjnych i wskażą, w jaki sposób Twoja organizacja może skorzystać z gier mierzących kompetencje. Kontakt znajdziesz na stronie Competence Game.

 1. Customizacja zaproszenia + logo

Zaproszenia do gry, które otrzymają kandydaci, mogą być indywidualizowane. Możemy zmienić szablon wiadomości, a także dodać do niej logo Twojej organizacji.

 1. Tworzenie projektu eRecruiter - screen z zaznaczeniem integracji

Tworząc projekt w serwisie eRecruiter, wejdź w zakładkę “Integracje Marketplace” i zaznacz integrację z Competence Game.

 1. Ustal z Certyfikowanym Partnerem Competence Game, na którym etapie rekrutacji kandydaci mają otrzymywać zaproszenie do gry.
  To już wszystko! Teraz pozostaje tylko czekać, aż kandydaci ukończą rozgrywkę.
  Raporty o kompetencjach pojawią się automatycznie w sekcji “Dokumenty” w profilu kandydata. Od Certyfikowanego Partnera możesz otrzymać także zestawienie kandydatów.

Rezultaty

 • Każdy z kandydatów tuż po ukończeniu gry dostanie automatycznie informację zwrotną o swoich kompetencjach. Dzięki temu uzyska wiedzę o sobie, a Ty zadbasz o pozytywny Candidate Experience.
 • Wyniki badania kompetencji widzisz w sekcji “Dokumenty” w profilu kandydata.
 • Opis poziomu kompetencji kandydata znajdziesz również w karcie kandydata.
 • Competence Game wyśle Ci raporty zbiorcze zawierające podsumowanie profilu kompetencyjnego wszystkich, lub tylko wybranych, kandydatów.

Chcesz dowiedzieć się więcej i wypróbować nasz rozwiązanie, napisz do nas.

Ready to get started?

Just fill in the form and we’ll reach out to you.

(c) Salander Sp.z.o.o, ul. Puławska 39/61, Warsaw | contact@competencegame.com