Odkryj Archipelago Competence Game [FILM]

Gra kompetencyjna o myśleniu systemowym,
orientacji na klienta i osiąganiu celów

Poznaj grę kompetencyjną Archipelago. To niezawodna automatyzacja pomiaru kompetencji w rekrutacjach.

Dzięki wykorzystaniu gry możesz skutecznie zmierzyć poziom kompetencji z obszaru:

  • Myślenia systemowego
  • Definiowania i osiągania celów
  • Orientacji na klienta

Obejrzyj poniższy film i dowiedz się, czym jest gra kompetencyjna Archipelago

Wejdźmy do gry

Rozgrywkę w Archipelago rozpoczyna film wprowadzający. Ukazuje on fabułę gry: wejdziemy w rolę agenta nieruchomości wyspecjalizowanego w ofertowaniu luksusowych posiadłości na tytułowym archipelagu. Z wprowadzenia dowiadujemy się, jakie są podstawowe mechaniki gry. Z jakimi wyzwaniami przyjdzie się nam mierzyć, i jak sobie z nimi poradzić?

Trening czyni mistrza

Nie jesteś zawziętym graczem? Nie ma problemu. Zanim przejdziemy do pomiarowej części rozgrywki, możemy poznać grę i poeksperymentować z różnymi strategiami w samouczku. Jest to skrócona i nieco uproszczona wersja gry, która pozwoli na zapoznanie się z interfejsem gry i tym, jak ją obsługiwać. To twoje szkolenie do roli agenta nieruchomości!

Pora na wyzwanie

Ruszamy! Zapoznaj się z celami rozgrywki. Są ambitne, może się nawet zdarzyć, że nie uda się osiągnąć wszystkich na raz. Być może warto rozważyć, które są priorytetowe i zająć się nimi na początku. A może jeszcze lepiej będzie wytrwale dążyć do równoległego rozwoju na każdej płaszczyźnie? To już twoja decyzja.

 

Zacznijmy od planowania  

Kilkukrotnie w trakcie gry będziemy pytani o nasze plany. Jakie akcje podejmiemy w najbliższych rundach? Jakie priorytety sobie ustaliliśmy? Trzymanie się planu jest istotne, choć czasem ważniejsze może się okazać umiejętnego dostosowywanie go do zmieniających się realiów.

Wiedza to potęga

Bez zaznajomienia się z oczekiwaniami, ciężko będzie skonstruować odpowiednią ofertę. Na szczęście masz do tego narzędzia. Zadawaj pytania klientom. Badaj rynek, poznając preferencje całych segmentów. Reklamuj wybrane rodzaje nieruchomości określonym typom klientów. Pamiętaj też o zarządzaniu swoim portfolio tak, by móc oferować tylko najatrakcyjniejsze działki. I przede wszystkim – ucz się na błędach.

Raz na wozie, raz pod wozem

W grze, jak w życiu, nie wszystko udaje się za pierwszym razem. Możemy być pewni, że na przestrzeni rozgrywki nie wszystko ułoży się tak, jak tego chcieliśmy. Klienci mogą przychodzić do nas ze swoimi prywatnymi problemami, ale cóż, klient nasz pan. Zwłaszcza, że wysoki poziom satysfakcji klientów jest jednym z naszych podstawowych celów.

Nagroda za ciężką pracę

Bycie agentem nieruchomości w segmencie premium to niełatwe zadanie. Osoba, która się w nim odnajdzie, bez wątpienia równie dobrze sprawdzi się również w wielu innych sytuacjach zawodowych. Zwłaszcza tam, gdzie potrzebne będą kompetencje z obszaru orientacji na klienta, myślenia systemowego, definiowania i osiągania celów.

Po ukończeniu gry automatycznie generowany jest raport, który podsumowuje twoje wyniki. Dowiesz się z niego, które kompetencje są twoimi silnymi stronami, a nad którymi warto jeszcze popracować. Bez obaw, w raporcie znajdziesz przydatne wskazówki. Pomogą ci one osiągać coraz lepsze wyniki we wszystkich zadaniach, nie tylko sprzedaży luksusowych nieruchomości.

tekst
tekst
tekst

Zaczynamy?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

(c) Salander Sp.z.o.o, ul. Puławska 39/61, Warszawa | Info@competencegame.com