Blog Competence Game

Competence Game w ATS eRecruiter - zobacz, jakie to proste!

Korzystasz z systemu ATS? Sprawdź możliwość wykorzystania gier kompetencyjnych w rekrutacji!Dzięki współpracy Competence Game z ATS eRecruiter, dostęp do gier kompetencyjnych stał się jeszcze prostszy. Od teraz możliwe jest uruchamianie w ATS projektów rekrutacyjnych, w których kompetencje kandydatów zostaną zmierzone grami Competence Game.Cały proces jest zautomatyzowany. Kandydat, gdy znajdzie się na określonym etapie rekrutacji, automatycznie…

Obserwuj nasz podcast: Archipelag Kompetencji

W Competence Game uwielbiamy dzielić się wiedzą. Dlatego stworzyliśmy podcast ARCHIPELAG KOMPETENCJI, którego celem jest pokazanie nowoczesnego spojrzenia na kompetencje i ich rolę w środowisku zawodowym.

8 przewag Assessment Center online

Gry kompetencyjne online przebojem wchodzą w branżę diagnozy kompetencji. Mają kilka zalet, które sprawiają, że w wielu sytuacjach dużo bardziej opłaca się z nich skorzystać niż z tradycyjnych metod. Sytuacja pandemii COVID-19 i upowszechnienie się spotkań online, a dodatkowo niechęć do spotkań twarzą w twarz czynią gry kompetencyjne jeszcze bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem.

Zaczynamy?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

(c) Salander Sp.z.o.o, ul. Puławska 39/61, Warszawa | Info@competencegame.com